Cite
Minimal extensions in smooth dynamics.
MLA
Dirbák, Matúš. “Minimal Extensions in Smooth Dynamics.” Monatshefte Für Mathematik, vol. 204, no. 4, Aug. 2024, pp. 783–838. EBSCOhost, https://doi.org/10.1007/s00605-024-01970-2.
APA
Dirbák, M. (2024). Minimal extensions in smooth dynamics. Monatshefte Für Mathematik, 204(4), 783–838. https://doi.org/10.1007/s00605-024-01970-2
Chicago
Dirbák, Matúš. 2024. “Minimal Extensions in Smooth Dynamics.” Monatshefte Für Mathematik 204 (4): 783–838. doi:10.1007/s00605-024-01970-2.